کتاب نیوز  شناسنامه

"سرنوشت روح" تجربیاتی درباره روح انسان


حقایقی از عالم ارواح در کتابی با نام «سرنوشت روح» اثر مایکل نیوتن با ترجمه دکتر محمود دانایی به زودی از سوی انتشارات مرسل کاشان تجدید چاپ می‌شود.

به گزارش ایبنا، نوشتار حاضر تجربیات و نقل قول‌های افراد گوناگون درباره روح انسان را که در حافظه پنهانی و ضمیر ناخودآگاهشان وجود داشته، در قالب مصاحبه با این افراد بیان کرده است.

کتاب «سرنوشت روح» از 10 بخش با سر فصل‌هایی نظیر دنیای روح، مرگ، اندوه و تسلی، روح‌های زمین، احیای انرژی روحی، ‌نظام گروه‌های روحی، شورای معتمدین، ‌کیفیت روابط در دنیای روح، روح در حال پیشرفت، حمله سرنوشت و راه معنوی ما، تشکیل می‌شود.

در بخشی از این کتاب آمده است: «این اولین مرتبه‌ای است که در جهان غرب با روش علمی مردم به این حقیقت آگاه می‌شوند که ما در میان زندگی‌های زمین، مدتی را در عالم دیگری می‌گذرانیم که ماوای اصلی ماست، فضایی که نظم و تدبیر خلل ناپذیری بر آن حکم فرماست و مملو از مهر، محبت و آموزش است».

این اثر، دومین کتاب دکتر نیوتن درباره جهان‌های معنوی است. کتاب اول او «سفر روح» نام دارد.

چاپ دوم کتاب «سرنوشت روح» در 472 صفحه، شمارگان هزار نسخه و بهای 90000 ریال به زودی از سوی انتشارات مرسل کاشان روانه بازار نشر خواهد شد.

۱۳۸۸/۰۹/۰۴
 مطالب مرتبط 
یک میلیون عنوان کتاب در ایران
از آب تا باران در فرهنگ مردم ایران
100 سال آینده در «چشم‌اندازها»
انتشار دو دانشنامه ریاضی و پزشکی
اینجا، اونجا؛ همه جا با «واحدی»
زمان مجازی، تحول مجازی، نهاد مجازی
مرجع سیاست‌گذاری اجتماعی در دوجلد
روش تدوین و نگارش مقالات آی. اس. آی
"مدیریت شیوه انگلیسی" ترجمه شد
سرمایه‌داری و تخریب محیط زیست
کاربردهای ریاضی درزندگی روزمره و صنعت
"دنیای شگفت‌انگیز بدن ما" تجدید چاپ شد
نظرات شهیدبهشتی درباره آموزش و پرورش
بررسی حقوقی برج "جهان نما" اصفهان
نقش مدیران میانی در موفقیت سازمان‌ها
نظریه‌پردازی؛ مبانی و روش‌شناسی
آب برای سلامت، برای شفابخشی...
بررسی وندالیسم در"جامعه‌شناسی ورزش"
"روزی روزگاری فوتبال"به روایت حمیدرضا صدر
کوپرنیک پدر علم ستاره‌شناسی جدید
تحلیل گفتمان‌های رادیو در ده فصل
مدیریت میان‌فردی با رویکرد پژوهشی
گیاهان آیینی در گستره فرهنگ ایران زمین
انقلاب اطلاعات، ‌امنیت و فناوری‌های جدید
روش پایان‌نامه‌نویسی در علم حقوق
انتشار گزیده‌ای از نقدهای "کتاب ماه کلیات"
"کتاب‌شناسی رسانه"با بیش از 6هزار مدخل
بار حقوقی مفاهیم ایجاب و قبول در قراردادها
غول "جستجو" زندگی را از ما خواهد گرفت
بررسی فرهنگ آموزش در ژاپن و آمریکا
با گنجینه پزشکی بقراط آشنا شوید
انتشار "زمین" از آن چه می‌دانیم؟
"انفجار ریاضیات" در بازار کتاب
آشنایی با طرح و پایان‌نامه‌نویسی
جنبه‌های عملی حقوق کیفری مواد مخدر
مهارت‌های‌تربیتی در فرمایشات امام‌علی(ع)
قرارهای قضایی ضرب و جرح عمدی
آموزش مدیریت استراتژیک در "هنر رزم"
دادیار اظهارنظر وتشکیلات دادسرا پس از100سال
پرورش رهبران موفق در سازمان
فرهنگ آموزش و یادگیری در 220 صفحه
نگاهی به اصول مدیریت استراتژیک نوین
شورا‌ها و شهرداری‌ها از نگاه قانون
نگرشی‌نو به آموزش وپرورش و توسعه انسانی
شیوه علمی مقاله‌نویسی ویژه دانش‌پژوهان
رویکردهای ­علمی ­به­ اسطوره‌شناسی
آموزش و پرورش فرهنگ‌ها و جوامع
روش‌های تولید و عملیات در کلاس جهانی
مباحثی در برنامه‌ریزی شهری
مدیریت تدارکات و لجستیک یک سازمان

هم اندیشی
ارسال صفحه به دوستان
چاپ

بایگانی  
"پایان تک صدایی" در صدا و سیمای ملی
نکته قابل تامل درباره این مراسم، عدم پوشش خبری آن توسط طیف وسیعی از رسانه های دولتی است. خبر برگزاری این مراسم که دو روز قبل به تمام رسانه‌ها ارسال شده بود؛ متاسفانه فقط در برخی _ که غالبا غیر دولتی هستند_ منتشر شد. جالب اینکه "خبرگزاری مهر" با وجودی که تنها رسانه‌ی دولتی بود که این خبر را منتشر کرد؛ اما ساعتی بعد آن را از روی خروجی حذف کرد!
۱۳۹۲/۱۲/۰۶
اومبرتو اکو: دروغ گفتن کار درستی است!
دیکتاتورها از مقوله‌ی "توطئه جهانی" به عنوان یک سلاح استفاده می‌کنند. فاشیست‌های ایتالیا براساس یک توطئه جهانی می‌گفتند که انگلیسی‌ها و سرمایه‌داران علیه آنها توطئه‌چینی می‌کنند. هیتلر هم همینطور بود. برلوسکونی هم تمام دوران تبلیغات انتخاباتی‌اش را صرف صحبت درمورد توطئه مضاعف قضات و کمونیست‌ها کرد... یکی از ویژگی‌های اصلی زبان انسان امکان دروغگویی است. سگ دروغ نمی‌گوید. وقتی واق واق می‌کند، یعنی چیزی آن بیرون هست...
۱۳۹۱/۰۱/۲۲
ارباب ‌و رعیت‌فرهنگی / عبدالله‌جوادی‌آملی
بعد از اینکه کسی آدم شد، حرف او می شود "بیان"... «بَهیمه» را که بَهیمه گفتند، چون حرفش مبهم است؛ حرفی برای گفتن ندارد... اگر کسی بخواهد مردم را به خود دعوت کند، بگوید: رأی من این است، تابع رأی من باشید؛ این یک ارباب و رعیتی فرهنگی است که منحوس است... شما اگر عالم ربانی نشدید، با مردم کوی و بازار فرقی ندارید! فقه فروشی کردید، فلسفه فروشی کردید،‌ تفسیر فروشی کردید... اگر کسی فخر کرد که من مقلّدم، خُب این چه فخری است عوامانه زندگی کردن؟!
۱۳۸۸/۰۸/۲۷
مرجع تحقیق و نه تقلید / محمد اسفندیاری
مراجع تحقیق در همه رشته‌های علوم دینی، جز فروع دین، تحقیق می‌کنند؛ قرآن، حدیث، تاریخ کلام، عرفان و ... مخاطب مراجع تقلید، مقلدان هستند و حاصل کارشان، رساله عملیه است اما مخاطب مراجع تحقیق، محققان هستند و ثمره کارشان، رساله علمیه است.
۱۳۸۸/۰۲/۱۵
با کتاب ‌خبرنگار نمی‌شوید‌/احمد توکلی
فاصله‌ی بین مطالعه و عمل در روزنامه‌نگاری که یک کار ذوقی، ‌هنری و علمی است، زیاد است... برخی از همکاران ما احتمالاً در اثر یک اشتباه تاریخی به این وادی کشیده شده‌اند... الان شما نمی‌توانی به خبرنگارت بگویی "بالای چشمت ابروست!" اگر خبرش را کار نکنی، گریه می‌کند! قهر می‌کند... ساختار رسانه‌ای در ایران صدمه دیده است. برخی از مطبوعات در جایگاه حزب نشسته‌اند...
۱۳۸۷/۱۲/۲۹
خدمات خواجه‌ی طوس / نجمه کیخا
خواجه کوشیده است با جایگزین کردن برهان به جای جدل و فلسفه، علم کلام را تا آنجا که امکان پذیر بود فلسفی نماید و نه تنها در پیشرفت علم کلام موثر باشد، بلکه فلسفه را نیز از مهجوری و انزوا خارج کند.
۱۳۸۷/۱۲/۱۰
40سال ذلت / استاد شهید مرتضی مطهری
همین‏ علی بن ابیطالب که ما اظهار تشیع او را می‏کنیم و نسبت به او حساسیت‌های‏ بی‌معنی و دروغین نشان می‏دهیم فرمود: اگر یک مرد مسلمان با شنیدن این خبر دق کند و بمیرد، سزاوار است و مورد ملامت نیست... شمر 1300 سال پیش مرد، شمر امروز را بشناس... الآن فقط یهودیان مقیم امریکا روزی یک میلیون دلار به اسرائیل کمک می‏کنند.
۱۳۸۷/۱۰/۱۱
کدام فرایند تکامل؟ / عبدالله ایماگر
«من که کتاب را کامل نخوانده‌ام ولی می‌گویند وجود امام زمان را زیر سؤال می‌برد و ...». سید حسین‌مدرسی مقدمه‌ای کوتاه بر ترجمه‌ی فارسی کتاب نوشته به نام «حکایت این کتاب». او آگاه از بلواهایی که به پا خواهد کرد، تلاش کرده تا از هرگونه آشوب غیر علمی جلوگیری کند که البته نتوانسته است.
۱۳۸۷/۰۹/۱۳
اقتصاد اسلامی / سید محمد باقر صدر
به خطر کلی گویی‌ها و تعمیم‌های بی‌فائده در باب رابطه‌ی اسلام با عدالت اجتماعی توجه داده؛ و به اجمال متذکر می‌شود که مفهوم عدالت اجتماعی به دو اصل فرعی "تکافل عمومی" و "توازن اجتماعی" منقسم می‌شود.
۱۳۸۷/۰۷/۲۲
باید از زیر صفر شروع کرد
عمده این است که ما ذهن این جوان‏ها و حتى پیرها و روشنفکرنماها را آماده کنیم که ما خودمان "آدم" هستیم و اینطور نیست که در همه چیز دستمان را پیش دیگران دراز کنیم و حتى اخلاق و زبانمان را نیز از آنها یاد بگیریم...مدت‏ها باید زحمت بکشیم و باور کنیم که خودمان داراى یک فرهنگ بزرگ انسانى با ارزش‏هاى اسلامى هستیم..
۱۳۸۷/۰۳/۱۵
انکار بلاگرها ممکن نیست / یونس شکرخواه
وبلاگ‌ها چه هستند؟ مساله وبلاگ‌نویسان که به آنان بلاگر می‌گویند چیست و چرا باید به آنها اهمیت بدهیم؟ و از همه مهمتر آیا می‌توان به وبلاگها به عنوان رسانه‌های جدید و صورت تازه‌ای از ژورنالیسم نگریست؟
۱۳۸۷/۰۲/۳۰
عمر حقیقی انسان
کسی که مقصدش طولانی است؛ اینگونه به مقصد نمی‌رسد، پای ما لنگ و منزل بس دراز / دست ما کوتاه و خرما بر نخیل؛ در راه می‌ماند و می‌شود: ابنُ السَّبیل. برای اینکه انسان از این ابنُ السّبیلی در بیاید، گفتند این دعای تحویل سال را بخوانید. همیشه هم می‌شود خواند، مربوط به تحویل سال و آن زمان خاص نیست.
۱۳۸۷/۰۱/۰۵
فتوژورنالیسم / یونس ‌شکرخواه
مگر مى‌شود کسى فتوژورنالیست باشد؛ ولى کتاب روانشناسى و جامعه‌شناسى نخواند. باورش سخت است که بدون مطالعه‌ در این حوزه‌ها، از عکس چیزى بیرون بیاید. باید مثل یک دانشجوى رشته‌ی سیاست، هنر و غیره اطلاعات کسب کنید.
۱۳۸۶/۱۰/۲۲
برای کتاب‌سازی چه می‌توانیم بکنیم؟!
توضیح در مورد کرامت زن، ذکر گزارش از خبرگزاری ایسنا، توضیح روابط سالم جنسی با محوریت ازدواج موقت، فقر زدایی، بخشنامه رییس قوه قضاییه به قضات سراسر کشور مبنی بر عدم پیگرد قانونی برای عاملین توزیع سرنگ و سوزن شخصی بین معتادان! و ...از جمله بخش‌های مورد اشاره نویسنده است.
۱۳۸۶/۱۰/۰۸

پیشنهاد شما
پشت جلد
فهرست
فرم عضویت در خبرنامه‌ی کتاب
درب منزل تحویل بگیرید!
اولین فروشگاه قانونی کتاب الکترونیک
اینجا متعلق به شماست
پیوندها
رادیو پنج روز
تحریم تجاری اسرائیل
یاری سالمندان برای زندگی کردن
انجمن حمایت از قربانیان سلاح‌های شیمیایی
درباره‌ی کتاب‌نیوز
روی جلد | پیشنهاد ما | نقد و نظر | بازارچه | کتابخانه | نقطه سر خط | پیشنهاد شما | دیگران | شناسنامه
کلیه حقوق متعلق است به موسسه « میراث اهل قلم » . باز نشر مطالب با ذکر « کتاب نیوز » بلامانع است.
طراحی سایت، هاست(هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام